• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Neta Havuz 1994 yılından bugüne;

    

   *Yüzme havuzu ve süs havuzu ekipmanları imalatı ve ithalatı,

   *Yüzme havuzu & süs havuzu kimyasalı imalatı ve ithalatı,

   * Sauna & Buhar odası ekipmanları ithalatı,

   * Cam mozaik ithalatı,

   * Spa & Jakuzi ekipmanları ithalatı ve belirtilen tüm bu ürünler için yurt içi

   satış ve ihracat alanında faaliyet göstermektedir.

    

   Waterfun, Fintech, Hydra, Mozza, Deep Blue markalarının patent sahibi olan firmamız Kripsol markasının da Türkiye distribütörülüğünü yürütmektedir.

    

   İstanbul Kalamış Merkez Ofis, İstanbul Ömerli Merkez Depo, İstanbul Dudulu Depo, İzmir Bornova Ege Bölge Müdürlüğü olmak üzere 4 lokasyon ile 7000 m2 kapalı alan 5000 m2 açık alan ve 30 personeli ile havuz sektörüne hizmet vermektedir.

    

   İstanbul dışında İzmir’de de Bölge Müdürlüğümüzün bulunması o bölge ve civarındaki müşterilerimize gerek nakliye masraflarından tasarruf gerekse hızlı hizmet alabilme konusunda avantaj sağlamıştır.

    

   Tüm Türkiye çapında bayilik ve 6 yabancı ülkede distribütörlüklerimizle her türlü yüzme havuzu, süs havuzu, jakuzi, spa, sauna ve buhar odaları uygulamalarında özel ve ticari kullanıma ait tesislerin kurulmasında yaygın ağımızla hizmet vermekteyiz.

    

   Tüm bunların yanı sıra www.netahavuz.com adresimizden 1600 kalem ürünümüzün online olarak satışını gerçekleştirmekte ve müşterilerimize evlerinden online olarak alışveriş yapabilme konforunu sağlamaktayız.Müşterilerimizin yanı sıra havuz ile ilgili ihtiyacı olan herkes bize bu yolla ulaşabilmekte ve bu sayede müşteri portföyümüz sürekli genişlemektedir. Teknik ve ticari departmanlarımıza 7/24 özel talep ve proje bazında isteklerinizi web sitemizden ya da [email protected] e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

    

   A’ dan Z’ye havuz ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz firmamızın bu sektördeki en belirgin özelliği en geniş ürün yelpazesini en geniş stoklarla ve rekabetçi fiyat politikası ile beraber bulundurmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra müşteri odaklı çalışmak, müşteri ihtiyaç ve taleplerini en kısa zamanda ve söz verdiğimiz koşullarda sunmak bunları gerçekleştirirken genel ve mesleki kurallara uyarak yeniliklere karşı hep açık olmak bizi biz yapan değerlerden olmuştur ve sürekli yükselen bir grafik çizmemizin en büyük etkenleridir.

    

   Firmamız kurulmuş olduğu günden itibaren en iyi hizmeti verme konusundaki prensiplerinden ödün vermeyerek kazandığı müşteri memnuniyetinin vermiş olduğu haklı gurur ile bu günlere gelmiş bulunmaktadır.

    

   Kurulmuş olduğumuz tarihten bugüne geçen zaman içinde lojistiğe teknolojiye ve personele yaptığımız yatırımlar ile bugünlere geldiğimizin bilincinde olup bu alandaki yatırımlarımız sürekli güçlenerek artacaktır.

    

   Sunu için tıklayınız

    

    

    

    


    

    

    

    

    

   Since 1994, Neta Havuz is engaged in the manufacturing and importation of swimming pools and decorative pools. We complete our range with glass mosaic, sauna&steam room, spa and Jacuzzi equipments and carries out domestic sale and exportation of the products stated above.

    

   Our firm has the patent of Waterfun, Fintech, Hydra, Mozza, Deep Blue marks very well know on the market. NETA drives distributorship of “Kripsol” marks in Turkey at the same time.

    

   Neta Havuz provides services to the pool sector at 4 locations with a closed area of 7.000 m2 and outdoors area of 5.000 m2, including Istanbul Kalamış Headquarters, Istanbul Ömerli Central Warehouse, Istanbul Dudulu Warehouse and İzmir Bornova Aegean Regional Directorate and currently employs more 30 personnel with civil work and mechanical engineers.

    

   From our IZMIR location we can offer faster and cheaper export services. We also appointed dealers throughout Turkey and distributors in 6 foreign countries in order to provide services in relation to all types of swimming pools, decorative pools, Jacuzzi, SPA, sauna and vapor room applications We build private or commercial premises for our customers with the help of our extensive network.

    

   In addition to these services, you may buy online from www.netahavuz.com 1.600 products. Our customers enjoy the comfort of quick and secured online shopping. All other interested parties having specific requirements for the pools could also make contact with us through this web site which results in extending our customer portfolio. You can contact 7/24 our technical and commercial department from our e-mail [email protected] for any specific requirements or project bases enquiry.

    

   Our firm is available for the supply of your requirements relating to pools in general and it is best known as a company providing the widest range of products with competitive prices and maintaining the largest stocks in the sector. It is important for us to protect our established values which are based on doing business with specific focus on the customer and supply of their demands as soon as possible on the terms and conditions undertaken in every deal. We are committed to comply with the general business rules and rules of good conduct and we are always open to novelties which contribute to our ever rising success in our sector.

    

   Our firm does not compromise the high quality in its services since it was founded and has survived to the present time with the justifiable pride based on the customer satisfaction which we attained in our services.

    

   We are totally aware that the investments we made in logistics, technology and personnel since our foundation supported us in our success and thus we plan to continue with these investments in the future.

   ©NETAHAVUZ 2006

   Neta Yapı Endüstri ve Tic. LTD.ŞTİ.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.