top of page

1994’ten bugüne Neta Havuz markası ile kurumsal yapımız, deneyimimiz, güvenirliğimiz, güçlü iletişim ve iş birliklerimizle bulunduğumuz sektörde Türkiye’nin yükselen şirketleri arasında yer alıyoruz.

Havuz Robotu ve Havuz Kepçesi
Havuz Liner Kaplama
Opson Havuz Robotu
Geniş Stok Fabrikamızda
Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu Filtre Kapağı
Olimpik Havuz
Opson Havuz Robotu
yüzme havuzu kaplama malzemeleri

KALİTEYE ÖNEM
VERİYORUZ

Yüzme Havuzu ve Süs Havuzu Ekipmanları, Yüzme Havuzu ve Süs Havuzu Kimyasalları, Sauna ve Buhar Odası Ekipmanları, Cam Mozaik, İzolasyon,
Hazır Havuzlar, Havuz İçi ve Kenar Kaplamaları ürün gruplarında teknolojik ve ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

Neta Havuz

MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda veya tamamlayıcı ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçin ve o konuyu hallolmuş bilin.

Yüzme Havuzu Ekipmanlarında büyük stok

BÜYÜK STOK

Geniş stoklarımız sayesinde ihtiyacınız olan havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları, dileğiniz miktarda ve dilediğiniz zamanda tarafınıza
teslim edilir.

havuz robotu fiyatları

Dünya standartlarındaki ve üstün kalitedeki ürünlerimize güveniyoruz. Ürünlerimizi, sertifikalı ve garantili sunuyoruz.
 
Havuz ekipmanlarında üretim, ithalat ve ihracat kategorilerinin her birinde aktif rol üstleniyoruz. Patentli markalarımız ve distribütörlüğünü üstlendiğimiz ürünlerle çok çeşitli seçenekler sunabiliyoruz.
 
Kendimizi yeniliğe ve sürekli gelişime esas alıyoruz, 2005 yılında ISO 9001 ve sonrasında CE belgesini alarak tüm üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükselttik.

Havuz malzemeleri
bottom of page